OTVOR SI ŠPAJZKU VO SVOJOM MESTE!

Otvor si ŠPAJZKU vo svojom meste!

Chceš žiť a pracovať užitočnejšie?

Nie je ti ľahostajné v akom prostredí žiješ a koľko odpadu vyprodukuješ? Chceš ísť príkladom ako sa dá znížiť podiel odpadu na obaloch potravín vo vlastnom obchode? A dokážeš si vážiť zákazníka? Naozaj si ho dokážeš vážiť?

Tak to si s nami otvor ŠPAJZKU – si takmer ideálny kandidát! 🙂
Ak sa pohrávaš s myšlienkou prevádzkovať bezobalový obchod, máš samozrejme viac možností ako na to. Náš franchisingový projekt (franšíza – inak aj – podnikanie s návodom) ti umožní otvoriť si prevádzku už do 30 dní, pričom využiješ overené postupy a procesy a namiesto začiatočníckych chýb, môžeš využiť naše skúsenosti a know-how.
Tak OTVOR SI ŠPAJZKU VO SVOJOM MESTE! 🙂
ŠPAJZKA stala obľúbeným miestom na bezobalový nákup sypaných potravín a pochutín širokého sortimentu. Zákazníci si pochvaľujú jej výnimočnú atmosféru, šírku a rozmanitosť sortimentu, možnosť ochutnávok, bonus pri nákupe “do vlastného obalu”, aj samotný prístup obsluhy k zákazníkom.
Čo musíš spraviť ty?
Ak sa chceš pridať, potrebuješ si prenajať, alebo vlastniť priestor do 20-25m2, najlepšie už klimatizovaný aj s funkciou odvlhčovania. So všetkým ostatným ti pomôžeme.
V rámci franchisingového manuálu sa bude tvoja ŠPAJZKA podobať na ŠPAJZKU v Senci a ŠPAJZKU v Trnave, ale tiež ŠPAJZKU v Banskej Bystrici ŠPAJZKU v Považskej Bystrici alebo ŠPAJZKU v Trenčianskej Teplej (otvorila sa v júli 2021).
Krásne a užitočné obchodíky, však? Tak buď jedným z nás. 🙂
 
 Nebudete v tom sami. Ešte pred realizáciou radi poradíme čo a ako vybaviť na úradoch, na hygiene, aby schválenie priestorov prebehlo hladko. Doporučíme kde zabezpečiť interiér, dózy a elektroniku, spojíme ťa s našimi zmluvnými dodávateľmi, nastavíme a dodáme jednotnú cenotvorbu aj cenovky, (ceny a cenovky potom priebežne aktualizujeme) nahráme ti ceny aj do pokladne, prepojíme ju s váhou aby proces výdaja a obsluhy bol rýchly a jednoduchý.
K elektronickej komunikácii s nami ti bude stačiť jednoduchý počítač, či laptop a prípadne malá, farebná tlačiareň, ak budeš chcieť vybavovať aj objednávky z e-shopu. Ku e-kase a PC budeš potrebovať internetové pripojenie a wifi.
Výdavky na zariadenie a vybavenie predajne, vrátane tovaru ti nepresiahnu 8.000€. (ak priestor nemá spomínanú klimatizáciu, tak cca 9.000€)
Navyše bude mať tvoja ŠPAJZKA možnosť prevádzkovať svoj vlastný e-shop na multishope www.vazimsita.sk so spoločným, ale aj individuálnym sortimentom, s vlastnou administráciou objednávok a zákazníkov, aj vlastným doručovaním zásielok po celom Slovensku. Je to veľa práce ale výrazne to rozširuje možnosti predaja a marketingu.
Ak sa rozhodneš pre spoluprácu, podpisujeme dve zmluvy – jedna je o mlčanlivosti a druhá je o podrobnostiach spolupráce, o franchisingovom poplatku a franchisingovej provízií ale najmä tiež o franchisingovom manuáli, podľa ktorého si svoju ŠPAJZKU vybuduješ a budeš ju prevádzkovať.
 
Asi sa ti to všetko páči …
Prevádzkovať bezobalový obchod, však nie je o rýchlej ceste k zbohatnutiu. Sme potraviny, ale na nákup do tvojej novej bezobalovej ŠPAJZKY sa nepohrnú všetci obyvatelia mesta. Je za tým niekoľko dôvodov a významným je ľudská pohodlnosť – nie každému vyhovuje priniesť si so sebou vlastné obaly a nie každý vníma potrebu pomôcť našej planéte tak intenzívne ako ty. 🙁  No najdôležitejšie je však tvoje vlastné nastavenie k odpadu a k ekológii. Ak budeš pre ostatných dostatočným príkladom a motiváciou, časom navštívia tvoju ŠPAJZKU zákazníci, ktorých si získaš hlavne tým ako a čo robíš. Takže napr.pre teba by nemal by byť žiadny problém popri práci v ŠPAJZKE organizovať napr. dobrovoľnícke akcie na zbieranie odpadu, robiť eko prednášky v školách, zorganizovať prípadne SWAP alebo vyprodukovať iné, podobne užitočné projekty…
…takže ak máš záujem, vráť sa k prvým vetám tohoto príspevku a ak si myslíš, že tie vety sú aj o tebe, ozvi sa nám na zakaznik@vazimsita.sk alebo nám napíš cez messenger na @spajzkasenec, či správou na Instagram #spajzkasenec.
Prejav záujem, prípadne napíš, prečo chceš mať vlastný bezobalový obchodík a kľudne môžeš poslať aj svoje prvé otázky – radi ti odpovieme, prípadne zavoláme.
Prezri si náš Instagramový, aj  Facebookový profil, môžeš pozrieť na náš web a zistiť kto sme a prečo to takto robíme. Budeš mať o trochu nás bližšiu predstavu, niektoré otázky ti budú ihneď zodpovedané a trochu tak nazrieš do našej “špajzkuchyne”.
Pre nové ŠPAJZKY hľadáme najmä ľudí s podobným nastavením k životu ako máme my. 🙂
Ak sa chceš dozvedieť ešte viac, pozri napríklad na web retailmagazin.sk kde v decembri 2019 vyšiel o ŠPAJZKE a jej franchisingovej sieti článok či v týždenníku Trend 35/2021 a získaš možno ďalšie odpovede na svoje otázky.
Ale najlepšie je vidieť všetko osobne.
Tak sa zastav u nás na ŠPAJZKA-VIČKU. 🙂
Ďakujeme ti veľmi pekne za tvoj čas, aj za tvoj záujem.
Peter a obchodný tím VÁŽIMSIŤA.sk a ŠPAJZKA

Pridaj komentár