OTVOR SI ŠPAJZKU VO SVOJOM MESTE!

Chceš žiť a pracovať užitočnejšie?

Nie je ti ľahostajné v akom prostredí žiješ a koľko odpadu vyprodukuješ? Chceš ísť príkladom ako sa dá znížiť podiel odpadu na obaloch potravín vo vlastnom obchode? A dokážeš si vážiť zákazníka? Naozaj si ho dokážeš vážiť?

Tak to si s nami otvor ŠPAJZKU – si takmer ideálny kandidát! 🙂
Ak sa pohrávaš s myšlienkou prevádzkovať bezobalový obchod, máš samozrejme viac možností ako na to. No náš franšízový projekt (inak aj: podnikanie s návodom) ti umožní otvoriť si prevádzku už do 30 dní, využiješ overené postupy a procesy a namiesto začiatočníckych chýb, môžeš využiť naše skúsenosti a know-how.
Tak OTVOR SI ŠPAJZKU VO SVOJOM MESTE! 🙂
ŠPAJZKA stala obľúbeným miestom na bezobalový nákup sypaných potravín a pochutín širokého sortimentu. Zákazníci si pochvaľujú jej výnimočnú atmosféru, šírku a rozmanitosť sortimentu, možnosť ochutnávok, bonus pri nákupe “do svojho”, aj samotný prístup obsluhy k zákazníkom.
Čo musíš spraviť ty?
Ak sa chceš pridať, potrebuješ si nájsť len priestor do 20-25m2, najlepšie už klimatizovaný aj s funkciou odvlhčovania. So všetkým ostatným ti pomôžeme.
V rámci franšízového manuálu sa bude tvoja ŠPAJZKA podobať na ŠPAJZKU v Senci a ŠPAJZKU v Trnave, ale tiež ŠPAJZKU v Rovinke a ŠPAJZKU v Modre (otvára sa vo februári). Krásne obchodíky s rovnakou aurou, prístupom personálu aj s veľmi podobným rozsahom sortimentu.
 
A ako to vidia majitelia nových franšízových ŠPAJZIEK?
Za všetkých to pekne povedala Peťka z Rovinky:

 “Sme mladí nadšenci s blízkym vzťahom k prírode a zvieratám a veľmi nás zaujala myšlienka ŠPAJZKY a jej koncept. Radi by sme preto šírili nápady a inšpiráciu ako možno prispieť k zníženiu produkcie odpadu nakupovaním do vlastného obalu. Páči sa nám “rodinná atmosféra” predajne, široký výber sortimentu a predovšetkým precízny výber dodávateľov s dôrazom na kvalitu. A každá novootvorená predajňa – aj tá naša – je spôsob ako sa naučiť niečo nové. A čo je najkrajšie, často nás inšpirujú a motivujú sami naši zákazníci. “

Nebudete v tom sami. Ešte pred realizáciou radi poradíme čo a ako vybaviť na úradoch, na hygiene, aby schválenie priestorov prebehlo hladko. Doporučíme kde zabezpečiť interiér, dózy a elektroniku, spojíme ťa s našimi zmluvnými dodávateľmi, nastavíme a dodáme jednotnú cenotvorbu aj cenovky, (ceny a cenovky budeme priebežne aktualizovať) nahráme ti ceny aj do pokladne, prepojíme ju s váhou aby proces výdaja a obsluhy bol rýchly a jednoduchý.
K elektronickej komunikácii s nami ti bude stačiť jednoduchý počítač, či laptop a prípadne malá, farebná tlačiareň, ak budeš chcieť vybavovať aj objednávky z nášho e-shopu, k e-kase a PC budeš potrebovať internetové pripojenie.
Výdavky na zariadenie a vybavenie predajne, vrátane tovaru ti nepresiahnu 8.000€. (ak priestor nemá spomínanú klimatizáciu, tak cca 9.000€)
Navyše sa tvoja ŠPAJZKA stane naším “obchodným zástupcom” pretože jej v našom systéme priradíme región pozostávajúci z okolitých PSČ a ty tak získaš zaujímavú províziu na našom e-shope www.vazimsita.sk z objednávok, ktoré prídu z “tvojho regiónu” – teda z dohodnutých PSČ z okolia tvojej ŠPAJZKY.
Podpisujeme dve zmluvy – jedna je o mlčanlivosti a druhá je o podrobnostiach spolupráce, o franšízovom poplatku a franšízovej provízií ale najmä tiež o franšízovom manuáli, podľa ktorého si svoju ŠPAJZKU vybuduješ a budeš ju prevádzkovať.
 
Asi sa ti to všetko páči …
Dôležité je však tvoje nastavenie k odpadu a k ekológii – nemal by byť pre teba problém popri práci v ŠPAJZKE organizovať napr. akcie na zbieranie odpadu…
…takže ak máš záujem, vráť sa k prvým vetám tohoto príspevku a ak myslíš, že tie vety sú aj o tebe, ozvi sa nám na zakaznik@vazimsita.sk alebo nám napíš cez messenger na @spajzkasenec, či správou na Instagram #spajzkasenec.
Prejav záujem, prípadne napíš, prečo chceš mať vlastný bezobalový obchodík a kľudne môžeš poslať aj svoje prvé otázky – radi ti odpovieme, prípadne zavoláme.
Prezri si náš Instagramový, aj  Facebookový profil, môžeš pozrieť na náš web a zistiť kto sme a prečo to takto robíme. Budeš mať o trochu nás bližšiu predstavu, niektoré otázky ti budú ihneď zodpovedané a trochu tak nazrieš do našej kuchyne.
Pre nové ŠPAJZKY hľadáme najmä ľudí s podobným nastavením k životu ako máme my. 🙂
Ak sa chceš dozvedieť ešte viac, pozri napríklad na web retailmagazin.sk kde aktuálne vyšiel o ŠPAJZKE a jej franchisingovej sieti člákok a získaš možno ďalšie odpovede na svoje otázky.
Ale najlepšie to vidieť všetko osobne.
Tak sa zastav na ŠPAJZKA-VIČKU. 🙂
Ďakujeme ti veľmi pekne za tvoj čas, aj za tvoj záujem.
Peter a obchodný tím VÁŽIMSIŤA.sk a ŠPAJZKA