PREČO BLOG.VÁŽIMSIŤA.sk?

Keď má človek cez štyridsať, má pocit, že už niečo zažil, že už tuší o čom je ten život. Rodina, práca, peniaze, byt, dom a dovolenky – žijeme rýchlo, prežívame to pomenej. Keď sa ale človek začíta do pár riadkov, ktoré ho navyše chytia, na chvíľu sa zastaví, často sa zamyslí, rozmýšľa, porovnáva prečítané so svojimi skúsenosťami a pocitmi a na ten čas trochu spomalí.

Takéto riadky majú dnes veľkú moc aj veľký dar. Radi by sme boli pre vás darom, ale bude stačiť aj to zastavenie sa, zamyslenie, možno časom budeme aj inšpiráciou… ktovie… 🙂

A preto tento blog. Baví nás vyjadrovať sa písmom a premýšľať nad vetami ako im prepožičať srdce. Blog patrí k nášmu širokému sortimentu na VÁŽIMSIŤA.sk – takže bude najmä o nich – ale keďže už máme čosi prežité, zabŕdneme často aj do iných tém, ak k nim budeme mať čo zmysluplné povedať.

Náš e-shop a tak isto aj tento blog si dal za cieľ BYŤ UŽITOČNÝ. Dnes je čoraz ťažšie dopátrať sa pravdy a pokiaľ je to len trochu možné, budeme písať najmä o tom čo sme zažili, vyskúšali a overili a nie o tom čo sme počuli, že zažili iní.

Prajeme Vám len príjemné chvíle strávené na našom blogu a tešíme sa na vaše názory. 🙂

Kmeť Peter a obchodný tím VÁŽIMSIŤA.sk